Girişimleri tanıtan Youtube kanalı: Çay Kahve İnsan…

Dijital medya çözümleri alanında hizmet veren Momoth, “Çay Kahve İnsan” adlı yeni YouTube kanalıyla girişimlerin hikayesini anlatıyor.

17 Haziran 2016

Çay Kahve İnsan, hayata değer katan videoların yüklendiği içerisinde birbirinden farklı formatlar da programların bulunduğu bir YouTube kanalı. Geçtiğimiz Nisan ayında açılan kanal, ilk program formatı olan “Ben Girişim” ile yayın hayatına başladı. “Ben Girişim”, girişimcilerin kendi hikayelerini ücretsiz tanıttığı bir program formatı olarak hayata geçirilmiş.

Girişimcilerin girişimlerini ücretsiz ve tarafsız bir mecrada tanıtamadığı için böyle bir oluşumu kuran şirketin kurucusu Tarık Çayır, “Bugüne kadar bir çok projeyi tanıtırken çok zorluk çektik ve sonuçlandıramadık. Çektiğimiz bu zorlukları yeni girişimcilerin çekmemesi adına Çay Kahve İnsan’ı kurduk” dedi.

çaykahveinsan

Her hafta Çarşamba günü sabah saat 09.00’da yeni bir girişimi tanıtıp, başvuruları www.caykahveinsan.com  üzerindeki başvuru formundan aldıklarını söyleyen Tarık Çayır, “Ücretsiz girişimleri tanıtırken fayda ve değer odaklı olmalarına çok dikkat ediyoruz. Bu zamana kadar kanalımızda tanıttığımız MutluBiEv, Kitapi, Neurolize, DeckHub ve Arguman’da bu doğrultuda oldu” ifadelerini kullanıyor.

Çay Kahve İnsan’ın girişimleri destekleyerek  tanıtımlarına imkan sağlayan Youtube kanalına buradan  ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kaynak: www.dijitalajanslar.com

trtradyo1
Bizi Takip Edin

Bu habere yorum yap