Türkiye’nin staj ilan platformu: Stajim.net

Büyük ve küçük çaplı her türlü şirket ile üniversite ve lise öğrencilerini biraraya getiren yeni platform, aylık 150 binden fazla ziyaretçiye sahip.

24 Ocak 2016

Üniversite ve meslek lisesi öğrencilerinin kariyer planlarında önemli bir yer tutan staj ve MT (Yönetici Yetiştirme) programlarına yer veren Stajim.net , stajyer arayan büyük ve küçük çaplı her türlü şirketin aradıkları pozisyona en uygun stajyer adayını bulmasını sağlamak ve üniversite- lise öğrencilerini staj arama karmaşasından kurtarmak amacıyla kurulmuş bir sosyal ilan platform.

Stajyer arayan firmalarla staj arayan öğrencileri buluşturan en büyük ilan platformu olan Stajim.net’in amacı öğrencilerin kariyerlerine donanımlı, kalifiye ve profesyonel hayata daha hazır bir şekilde atılmalarına yardımcı olarak, geleceğin profesyonellerine iş hayatının kapılarını açma fırsatı sunmak.

stajim

Web sitesi yalnızca üniversite ve meslek lisesi öğrenci ile yeni mezunların kariyer planları için çok önemli bir yer tutan staj ilanlarını yayınlamakla da kalmıyor, aynı zamanda blog üzerinden öğrencilere kariyerleriyle ilgili yazılar aktarırken üyelerin birbiriyle geçmiş staj deneyimlerini  paylaşabileceği ve iletişim kurabileceği bir sosyal platform da sunuyor.

Ayda 2 milyondan fazla gönderi erişimine ulaşan Stajim.net’in aylık 150 binden fazla tekil ziyaretçisi bulunuyor. Web sitesi sosyal ağlarda 50 bine yakın kişi tarafından takip ediliyor. Kurulduğu günden beri 8. Ankara Start Up Zirvesi’nde 2.cilik ödülü alan, Finansbank Geleceğin Patronları ve Akbank Girişimci Geliştirme Programına seçilen Stajim.net, geride bıraktığı 1 yılda yakaladığı başarılı bir ivme ile girişimcilik eko sistemindeki büyümesini hızlı bir şekilde devam ettiriyor.

Şu an 5 kişilik profesyonel bir ekip ve 100’den fazla gönüllü kampüs temsilcisi ile çalışmalarına devam eden Stajim.net. Türkiye’de yakaladığı ivmeyi yurt dışına taşımayı da planlıyor.

 

trtradyo1
Bizi Takip Edin

Bu habere yorum yap