Bilal Eren İle Dijital Hayat programında “Yenilebilir Enerjiler” konusu ele alındı.

Her cuma 15.30'da TRT Radyo 1 'de canlı yayınlanan Dijital Hayat programında bu hafta Prof. Dr. Tanay Sıdkı Uyar ile "Yenilenebilir Enerjiler" konuşuldu.

29 Nisan 2016

yenilenebilir-enerjiler

DijitalHayat.TV Genel Koordinatörü Bilal Eren’in hazırlayıp & sunduğu Dijital Hayat programında bu hafta Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tanay Sıdkı Uyar’ı konuk oldu.

Bu hafta “Yenilenebilir Enerjiler” konusunun ele alındığı programda, Rüzgar Enerjisi, Güneş Enerjisi, Jeotermal Enerji, Biyoenerji konuşuldu.

Prof. Dr. Tanay Sıdkı Uyar 2023 yılında Türkiye’nin %100 yenilenebilir enerjiye geçebileceğine de dikkat çekerken Akıllı şebekeler ve Yenilenebilir enerjinin depolanmasını şart koştu.

Geçmişten günümüze ve özellikle sanayi devrimi ve sonrasının örneklerle konuşulduğu yenilenebilir enerjileri konu aldığımız radyo programı kaydımıza daha detaylı bilgi edinmek için yakında buradan ulaşabilirsiniz.

Bilal Eren ile Dijital Hayat her Cuma 15.30’da sosyal medya , teknoloji ve interneti farklı konularıyla ele alarak TRT Radyo1’de gündem yapmaya devam ediyor.

 

 

 

trtradyo1
Bizi Takip Edin

Bu habere yorum yap