DijiThink | “Düşünen değil yapan kazanır”

Teknoloji ve internet alanında bu topraklarda çok güzel işler çıkarabileceğinizi düşünüyoruz ve destekliyoruz. Fikirden yapım aşamasına geçmiş teknoloji ve internet alanındaki projenizi gönderin, haber ve röportaj yapalım. Sonra uzman juri heyetinin seçeceği 3 projeye sektörün lider marka patent firması “Acar Patent’ten marka patent” hizmeti vererek, markanızı size patentleyelim..

5 Aralık 2014

 
 
 

Teknoloji ve internet alanında bu topraklarda çok güzel işler çıkarabileceğinizi düşünüyoruz ve destekliyoruz. Fikirden yapım aşamasına geçmiş teknoloji ve internet alanındaki projenizi gönderin, haber ve röportaj yapalım. Sonra uzman juri heyetinin seçeceği 3 projeye sektörün lider marka patent firması “Acar Patent’ten marka patent” hizmeti vererek, markanızı size patentleyelim.

Başvuru tarihleri:  1-30 Ocak başvuru . Sonraki 5 gün sonunda kazananlar açıklanacak. Her ay devam edecek.

 

Şartlar ve Kurallar

  1. Marka patent yapılması için projenin bir logosu ve markası olması gerekiyor. Şirket şartı yok.
  2. Projenin hayatta yani canlı olması gerekiyor. Ürün ise bir demosu, web sitesi ise bir fonksiyonların çalıştığı bir web adresi gibi..
  3. Yaş sınırı yok.
  4. Bir kişi / kurum birden fazla proje ile katılabilir. Katılım sınırı yok.
  5. Başvuru sitemiz üzerinden veya bilgi@dijitalhayat.tv e-postası ile yapılabilir.
  6. Tüm projelerin duyurusu ve anlatımı web sitemiz üzerinden (sizlerin göndereceği metin, görsel, video vs.) ve sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır. Ayrıca görüntülü röportajlar yapılacaktır.
  7. Başvuru için projeyi anlatan bir metin ve proje sahibinin (şirket ise imza sirküleri, birey ise kimlik bilgileri) kontak bilgileri yeterlidir.
  8. Seçilen projenin marka patent işlemlerinin tüm organizasyonu “Acar Patent” tarafından yapılacaktır. Bu süreçte tüm detaylardan “Acar Patent” sorumlu olacaktır.
  9. Her ayın 1’inde duyuru yapılacak ve her ayın 30’unda o ayki yarışma bitecektir. Devam eden 3 gün içinde uzman juri heyeti seçilen 3 projeyi duyuracaktır. Duyuru işlemleri www.dijitalhayat.tv üzerinden yapılacaktır.
  10. Organizasyonumuz ile ilgili tüm duyurular www.dijitalhayat.tv’den yapılacak ve kontak iletişim adresi bilgi@dijitalhayat.tv e-postası olacaktır.

 

Sponsorlar & Destekçiler: Acar Patent , DijitalHayat.TV

trtradyo1
Bizi Takip Edin

Bu habere yorum yap