Display Turkey 2015 dijital reklamcılığın önemli isimlerini bir araya getirdi

DijitalHayat.TV'nin dijital medya sponsorluğunda gerçekleşen Display Turkey 2015 Türkiye’deki ilk “Display Reklam” etkinliği oldu.

6 Mayıs 2015

Bu yıl ilki düzenlenen Display Turkey’de bir araya gelen digital reklamcılığın önde gelen isimleri yayıncılığın zorluklarını, yenilikleri, fırsatlarını ve başarı hikayelerini konuştular. 

Açılış konuşmasını  “Displayturkey 2015” etkinliğinin organizatörü Özgür Ekinci’nin yaptığı etkinlik Tekfen Tower’da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

DijitalHayat.TV’nin dijital medya sponsoru olduğu etkinliğin ana teması  “Yayıncılık” oldu. Etkinlinliğe Google Stratejik İşbirliği Yöneticisi Elif Akay, Google Ürün Geliştirme Müdürü Alexander Bregman, Netcom Media Yönetici Ortağı Zeynep Taptık Bilgen, Google Mobil Uygulama Endüstrisi’nden Cüneyt Unar ve Reklam5 Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Mete Güleç’in de dahil olduğu önemli isimler katıldı.

Displayturkey 2015 kapsamında Türkiye’deki Display Yayıncılığı, Google Display Yayıncılığı, AdSense ve AdExchange, Reklam Ölçümleme Sistemleri ve AdServerlar, Sektördeki Öncü Yayıncıların Deneyimleri, Reklam Yerleşim ve Optimizasyonu, Multiscreen, Mobil, Video ve Oyun Yayıncılığı, Etkili trafik elde etme ve bunu gelire çevirebilme, İçerik uygulamaları ve tavsiye sistemleri, Medya Planlama ve Yayıncı seçim kriterleri ve Yaratıcı Display Uygulamaları konuları uzman isimler tarafından derinlemesine incelendi.

IMG-20150506-WA0000

Cine5 ekranlarında yayınlanan Dijital Hayat programının da yakından takip ettiği Displayturkey 2015’te, başta etkinlik organizatörü ve  Maxad CEO’su Özgür Ekinci olmak üzere, Milliyet.com.tr-Reklam Grup Başkanı Savaş Yılmazer, Vitringez.com-Kurucu Ortak ve CEO Natali Yeşilbahar, tamindir.com-Kurucusu ve CEO’su Caner Bayraktar, Pradma,Listelist ve Eticaret.com Kurucusu Ahmet Kırtok ve Fox Internatıonal Channels-Dijital Medya Başkanı Evren Unal Dijital Hayat mikrofonlarına Display Turkey ve dijital reklamcılık hakkında önemli açıklamalarda bulundular.

IMG-20150506-WA0001

Displayturkey 2015’e katılan uzman isimlerin özel açıklamalarını Cine5 ekranlarında yayınlanan Dijital Hayat’ın gelecek programlarında izleyebilirsiniz.

trtradyo1
Bizi Takip Edin

Bu habere yorum yap