Kurumsal tanıtımda yeni bir alternatif

Video hazırlamak ve yayınlamak, Web'de kendi kanalı üzerinden canlı yayın yapmak her kurum için mümkün.

6 Eylül 2015

Şirketlerin; vizyonlarına vizyon katacak tanıtım videolarını, eğitim veya konferans çekimlerini yüksek maliyetli stüdyo sistemi olmadan yapmalarına imkan sağlayan teknoloji artık kullanılabiliyor. Şirketler için profesyonel video hazırlamayı kolaylaştıran sistem, video prodüksiyon maliyetine kendi kurumsal videolarını üretmenize fırsat veriyor.

Google, Microsoft gibi devlerin de kullandığı NewTek ürünü Tricaster, Profesyonel stüdyo kalitesinde, Facebook, Twitter ve YouTube gibi kanallardan gerçek zamanlı yayın yapma imkanı sunuyor.

Avkom Teknoloji distribütörlüğünde Türkiye’de yayılan sistem, şirket ve kurumlara, çalışanlarına veya müşterilerine yönelik yapmak istedikleri yayınlarda, video prodüksiyon maliyetine kendi yayın stüdyosuna sahip olma şansı veriyor.

Şirketler, sanal stüdyo mantığıyla, oluşturabildikleri kurumsal web tv’lerini kendi kurumsal kimliklerine göre şekillendirebiliyor.

Prodüksiyon kalitesinde görsel aktarım sistemi 

Dünyadaki en eksiksiz kompakt multimedya stüdyosu olan sistem, sıradan sunumların bile sıra dışı görünmesini sağlıyor. Sistemi kullanmanız için bir video uzmanı olmanıza, stüdyoya veya profesyonel video prodüksiyon ekipmanlarının nasıl çalıştırılacağını bilmenize gerek yok.

Kurumlar; bu teknolojiyi kullanarak, profesyonel video içeriği oluşturabilirken, bu içeriği sosyal ağlarda (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram) gerçek zamanlı olarak yayınlayabiliyor. Ayrıca kurum bu video içeriğine arşivleme sistemi sayesinde istediği yerden ulaşabiliyor ve düzenleyebiliyor. Şirket, bayilerine bu teknoloji sayesinde ulaşıp, bayi ziyaretlerini sahaya çıkmadan yapabiliyor.

Şirket yöneticileri, çalışanları için düzenlemek istediği eğitim ve toplantıların videolarını istediği zaman ve istediği platformdan çalışanlarına ulaştırabiliyor. Bu teknoloji ile aynı zamanda yöneticiler konuşmaları ve duyuruları web üzerinden canlı yayınlama imkânına sahip. Aynı zamanda şirket içi eğitim video yayınları da kolayca tüm çalışanlara ulaştırılabiliyor.

Haberin tamamı için→

trtradyo1
Bizi Takip Edin

Bu habere yorum yap